Superliganing 7-haftasida bo'lib o'tgan o'yinlarning natijalari quyidagicha:

Bu hafta Superligada "Beshiktosh" ni 2: 0 hisobida mag'lub etgan Aytemiz Alanyaspor, 14 ochko va o'rtacha ko'rsatkich bilan peshqadamlikni davom ettirmoqda

11 Kasım 2019 17:32

Bu hafta Superligada "Beshiktosh" ni 2: 0 hisobida mag'lub etgan Aytemiz Alanyaspor, 14 ochko va o'rtacha ko'rsatkich bilan peshqadamlikni davom ettirmoqda.

Aytemiz haftaga ligasining yagona mag'lubiyatsiz jamoasi sifatida kirdi va "Alanyaspor" ni mag'lubiyatga uchratgan holda, ligada mag'lubiyatsiz jamoa yo'q edi.

Superliganing 7-haftasida bo'lib o'tgan o'yinlarning natijalari quyidagicha:

BtcTurk Yangi Malatyaspor-Yukatel Denizlispor: 5-1

"Fenerbahche" - "Antalyaspor": 0-1

Kasimpasha-Ittifoq Holding Ko’nyaspor: 1-4

Go’ztepe-Istikbal Mebel Kayserispor: 4-0

Genchlerbirligi-Galatasaray: 0: 0

Demir Group Sivasspo’r-MKE Ankaraguju: 3-1

"Beshiktosh" - "Aytemiz Alanyaspor": 2: 0

Gaziantep FK-Medipol Bashaksehir: 1-2

"Chaykur Rizespor-  Trabzonspor": 1-2

Superligadagi 7 haftadan so'ng, jadval quyidagicha bo'ldi.

 

O

G

B

M

A

Y

AV

P

1.AYTEMİZ ALANYASPOR

7

4

2

1

13

8

5

14

2.DEMİR GRUP SİVASSPOR

7

3

3

1

12

7

5

12

3.TRABZONSPOR A.SH.

7

3

3

1

13

9

4

12

4.ITTIFOQ HOLDİNG KO’NYASPOR

7

3

3

1

10

6

4

12

5.FENERBAHCHE A.SH

7

3

2

2

11

7

4

11

6.MEDİPOL BAŞAKSHEHİR FK

7

3

2

2

12

9

3

11

7.ANTALYASPOR A.SH.

7

3

2

2

9

9

0

11

8.GAZİANTEP FUTBOL KULUBU A.SH.

7

3

2

2

12

13

-1

11

9.BTC TURK YENI MALATYASPOR

7

3

1

3

16

10

6

10

10.GALATASARAY A.SH.

7

2

4

1

6

6

0

10

11.GO’ZTEPE A.SH.

7

2

3

2

6

5

1

9

12.BESHIKTASH A.SH.

7

2

2

3

10

12

-2

8

13.YUKATEL DENİZLİSPOR

7

2

2

3

6

8

-2

8

14.CHAYKUR RIZESPOR A.SH.

7

2

2

3

6

11

-5

8

U15.MKE ANKARAGUJU

7

2

2

3

6

11

-5

8

16.KASIMPASHA A.SH.

7

2

1

4

7

11

-4

7

I17.GENCHLERBIRLIGI

7

0

3

4

6

12

-6

3

18.ISTIKBAL MO’BILYA KAYSERISPOR

7

0

3

4

7

14

-7

3

 

Superligadagi 8-haftadagi musobaqalar dasturi quyidagicha:

18 oktabr, juma:

20.30 Galatasaroy-Demir Group Sivasspor (Turk Telekom)

19 oktyabr, shanba:

15.00 Antalyaspor-Genchlerbirligi (Antaliya)

17.30 Medipol Bashakshehir-Go’ztepe (Bashakshehir Fatih Terim)

17.30 Trabzonspor-Gaziantep FK (Medical Park)

20.00 MKE Ankaraguju-Beshhiktosh (Eryaman)

20 oktyabr, yakshanba:

14.00 Istikbal Mebel Kayserispor-Kasımpasha (Kadir Has  buyuk shahar hokimligi)

16.30 Aytemiz Alanyaspor-Chaykur Rizespor (Bahcheshehir makatlablari)

19.00 Yukatel Denizlispor-Fenerbahche (Denizli Ataturk)

21 oktyabr, dushanba:

20.00 "Ittifoq Holding" "Ko’nyaspor-BtcTurk Yangi Malatyaspor" (Ko’nya shahar hokimligi)